Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

 

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ ve GÜVENLİĞİ

 

 

  Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Kardeşler Tekstil tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
 
  Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
 
Alışveriş sitelerimiz, Türkiye'nin en yaygın, en güvenli online ödeme altyapısına sahip payu pos' kullanmaktadır.
 
Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.
 
E-POSTA GÜVENLİĞİ
 

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.